Bir kayıt oluşturmak ve bu kutuyu işaretlemek, gönderdiğiniz bilgilerin kişisel verilerin korunması ve veri politikası kapsamına göre saklanacağını ve görüntüleneceğini anladığınızı ve kabul ettiğinizi gösterir. KVKK aydınlatma metni

Aydınlatma Beyanı’nda belirtilen ilkeler ve amaçlarla sınırlı kalmak kaydıyla ANA BİLİM GENÇ LİDER GELİŞİM PROGRAMI etkinliğine katılımım esnasında Toplum50.org tarafından toplanan trafik verileri ve log kayıtları ile birlikte isim, soy isim ve iletişim bilgilerimin Toplum50.org tarafından, Aydınlatma Beyanı’nda ve işbu metinde belirtilen amaçlar doğrultusunda, reklam ve pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilebilmesi için etkinlik sponsoru/etkinlik katılımcısı firmalara aktarılmasına açık rıza gösterdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.
Aydınlatma Beyanı’nda belirtilen ilkeler ve amaçlarla sınırlı kalmak kaydıyla Toplum50.org’un faaliyetleri doğrultusunda düzenleyeceği etkinlikleri vb. tanıtmak ya da organizasonun tanınırlığını artırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla (E-posta, SMS, çağrı) tarafıma elektronik ileti gönderimi yapılmasını kabul ediyorum.